Kerhot

Tällä sivulla

Inarin ja Utsjoen näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Peuraniemi Raija, puh. 040 – 581 9140

Kemin seudun näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Pääkkölä Ilona, puh. 040 – 7479864, ilona.paakkola@pp.inet.fi

Kemin Seudun Näkövammaiset ry (yhteisöjäsen)

Puheenjohtaja Heikinjuntti Pirjo, puh. 040 – 5170803, pirjo.heikinjuntti@pp.inet.fi

Pääkkölä Ilona, puh. 040 - 7479864,  ilona.paakkola@pp.inet.fi

Keminmaan näkövammaiset

Yhteyshenkilö diakonityöntekijä Torvinen Ritva, puh. 040 – 504 2803, ritva.torvinen@evl.fi

Kittilän näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Kyllönen Vuokko, puh. 050 – 3137136

Kolarin näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Helander Tiia, puh. 040 575 2816, tiia.helander@evl.fi

Pellon näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Gammelin Riikka, riikka.gammelin@evl.fi

Posion näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Luokkanen Irma, puh. 040 - 5051626, irma.luokkanen@hotmail.com

Rovaniemen näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Savukoski Marketta, puh. 040 512 4915, marketta.savukoski@pp.inet.fi

Sallan näkövammaiset ja Koillis-Lapin näkövammaisten seututoiminta

Toimialueena Salla, Kemijärvi, Pelkosenniemi ja Savukoski

Yhteyshenkilö Virtanen Hannu, puh. 0400 – 694 193, hannu.virtanen@ppb.inet.fi

Sodankylän näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Minna Lehtola, puh. 0400 – 190 378, minna.lehtola@evl.fi

Tornion näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Dahl Leena, puh. 0400 – 496 970, leena.dahl@gmail.com

Ylitornion näkövammaisten kerho

Kerhonvetäjä Holster Juhani, puh. 040 527 2995, juhaniholster@gmail.com


Sivu päivitetty